Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO "Leoland.pl"

I. Sklep i Produkty

1. Właścicielem sklepu internetowego „Leoland.pl” jest firma "Leoland" Joanna Truszkowska,Warszawska 50 49-200 Grodków.

2. Produkty przedstawione na stronach sklepu są oferowane do sprzedaży.

3. Ceny uwidocznione przy Produktach są cenami brutto (zawierają należny podatek VAT). Przy zakupie obowiązuje cena w złotych (PLN).

II. Kupujący i zamówienia

4. Osobą składającą zamówienie w Sklepie może być każda osoba pełnoletnia, która udostępni dobrowolnie swoje dane umożliwiające realizację zamówienia i która akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu.

5. Kupujący odpowiada za prawdziwość danych podawanych podczas rejestracji, wypełniania formularza zamówienia lub innych formularzy. Sklep może dokonywać weryfikacji poprawności tych danych oraz odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane są nieprawdziwe lub budzące wątpliwości.

6. Czas realizacji zamówienia wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Jeżeli Kupujący dokonuje zmian w zamówieniu czas realizacji liczony jest od dnia ostatniej modyfikacji. W przypadku dokonania zakupu drapaka w wersji dwukolorowej należy to zaznaczyć w zakładce "Uwagi do zamówienia".

7. W przypadku Produktów czasowo niedostępnych czas realizacji może ulec wydłużeniu. Kupujący zostanie o tym niezwłocznie zawiadomiony.

III. Wysyłka i płatność

8. Wysyłka jest prowadzona na terytorium Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD w formie paczki.

9. Kupujący ma do wyboru zapłatę przy odbiorze przesyłki lub przelew na rachunek bankowy. Opłata za przesyłkę (jedną paczkę) w przypadku płatności przelewem na konto wynosi 50,00 zł, w przypadku płatności za pobraniem 75,00 zł.

10. W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest dodatkowa opłata za pobranie w wysokości 25,00 zł, która będzie dodana do kosztów towaru i przesyłki. W przypadku płatności przelewem opłata ta nie jest pobierana.

11. Jeżeli Kupujący wybierze zapłatę przelewem realizacja zamówienia zostanie uruchomiona po zaksięgowaniu należności na koncie sklepu. Kupujący zostanie powiadomiony o podjęciu realizacji.

12. Jeżeli Kupujący życzy sobie otrzymać fakturę VAT za zamówione towary, prosimy o podanie NIP i innych danych firmy w polu „uwagi do zamówienia” przy składaniu zamówienia.

IV. Zwroty i reklamacje

13. Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu i zwrotu zakupionego produktu w ciągu 10 dni od daty doręczenia produktu. Zwracany produkt powinien być kompletny, w stanie niezmienionym, w oryginalnym opakowaniu, bez znamion użycia wraz z dokumentacją, instrukcją i gwarancją, jeśli taką posiada.

14. Zwracane produkty należy dostarczyć na adres: "Leoland", ul. Warszawska 50, 49-200 Grodków. Sklep nie ponosi kosztów transportu zwracanego produktu(części) ani nie odpowiada za szkody powstałe w tym transporcie. Sklep nie przyjmuje przesyłek nadanych za pobraniem.

15. W celu złożenia reklamacji należy reklamowany produkt przesłać do Sklepu wraz z dowodem zakupu (paragonem lub fakturą), i podaną przyczyną reklamacji. Termin gwarancji wynosi 12 miesięcy. Kupujący może również dostarczyć reklamowany produkt bezpośrednio do firmy.

V. Dane osobowe

16. Dane osobowe podane przez Kupującego nie będą udostępniane innym firmom i osobom trzecim w żadnym celu, a będą wykorzystywane jedynie w celu realizacji zamówienia (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

17. Kupujący ma prawo do wglądu we własne dane osobowe, a także możliwość ich zmiany i usunięcia z bazy danych sklepu, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 02.144.1204).

18.Treść stron www.leoland.pl jest chroniona prawem autorskim zgodnie z ustawą o prawie autorskim z dn. 4 lutego 1994r. Kopiowanie stron, zdjęć, znaków towarowych, nazw etc. jest zabronione bez uprzedniej zgody ich właścicieli. Zdjęcia, znaki towarowe oraz symbole zostały użyte na stronach www.leoland.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

pełny HTML | wersja mobilna